Школьный форум

Школьный форум



Поиск   Участники   Регистрация   Вход
Сегодня: 22.06.2026 - 17:03:17
Страницы:  1  

відчуття швів після видалення вісімки

АвторСообщение

kabak

Ветеран


Статистика:
Сообщений: 1
Регистрация: 11.02.2008

Чи нормально, що при видаленні нижньої вісімки мені зашили ясна, а нитки відчуваються язиком і ніби тиснуть? Минуло 5 днів.



Сообщение # 1 14.05.26 - 21:33:24
RE: відчуття швів після видалення вісімки

KsenaD

Ветеран


Статистика:
Сообщений: 3955
Регистрация: 25.09.2011

Так, якщо шви не розійшлися і немає гною — то норм. Нитки можуть відчуватися як стороннє тіло. У мене було так само. Зазвичай їх знімають на 7-10 день або вони саморозсмоктуються. Але якщо дико тисне — покажи лікареві.


----------------
*** ОРИГИНАЛЬНЫЕ ПОДАРКИ***Кофейные деревья***Топиарии***______Строительно-отделочные материалы: мастики, наливные полы, клея
Сообщение # 2 14.05.26 - 22:18:42
RE: відчуття швів після видалення вісімки

Nu Igor

Ветеран


Статистика:
Сообщений: 9
Регистрация: 15.08.2007

Додам: у мене був випадок, коли шов врізався в ясна через набряк. Але це рідкість. Я звернув увагу, що після більш складних видалень часто використовують шовний матеріал. Мені дуже сподобалося пояснення про те, як саме відбувається видалення зуба мудрості із зашиванням — коли читаєш послідовність дій, то розумієш, що відчуття ниток це норма. Якщо не болить і не гноїться — чекай зняття спокійно.



Сообщение # 3 14.05.26 - 23:00:24
RE: відчуття швів після видалення вісімки
4.11.2013 22:15 Украина,Луганск. ЭХ, МОХ и Компания : Предыдущая тема
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Участники

Made possible by: bbPress 8.2